Spigen Wallet S kryt LG G6 Black

Wallet S kryt LG G6 Black (1)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (1)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (2)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (3)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (4)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (5)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (6)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (7)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (8)
  • Wallet S kryt LG G6 Black (9)
Novinka

Hledáte flipové pouzdro, které nabízí jak propracovanost tak i dokonalou funkčnost? Spigen Wallet S pro LG G6 je dokonale ušité z prémiové syntetické kůže a nabízí tři přihrádky na doklady nebo kreditní karty a jednu velkou… Více informací

 Nedostupný 
799
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-A21CS21242
Katalogové číslo:
MC-196
Záruka:
2 roky

Hledáte flipové pouzdro, které nabízí jak propracovanost tak i dokonalou funkčnost? Spigen Wallet S pro LG G6 je dokonale ušité z prémiové syntetické kůže a nabízí tři přihrádky na doklady nebo kreditní karty a jednu velkou přihrádku například na hotovost. Vnitřní část pouzdra je vyrobena z plastové skořepiny, do které se nacvakne telefon a pevně v pouzdře drží. Pouzdro se Vám nikdy samo neotevře díky magnetickému poutku. Pouzdro má také výřez na mikrofon, proto můžete telefonovat i se zavřeným flipem. Dále můžete použít flip jako praktický stojánek například pokud chcete sledovat film. Spigen Wallet S je zkrátka dokonalé pouzdro, které dokáže nahradit i Vaší peněženku.

Wallet S vlastnosti

Wallet S vlastnosti

 

Wallet S kryt LG G6 Black (2) Wallet S kryt LG G6 Black (3) Wallet S kryt LG G6 Black (4) Wallet S kryt LG G6 Black (5) Wallet S kryt LG G6 Black (6) Wallet S kryt LG G6 Black (7) Wallet S kryt LG G6 Black (8) Wallet S kryt LG G6 Black (9)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen